Tuesday, 15 November 2011

greyson chance , justin bieber , cody simpsons

taip by syafiqah izzati paderr 14:42
5710028358_7bbd714777_z_large

haihai all Greyson Chance lovers . hikhik ^^
Tumblr_lq1vkdxgwh1qim9cho1_500_large
kelakar pulak tengok gamba kat atas ni . anyway . tengok je lah . aku malas nak taip

Tumblr_lqg5838l2l1qj2q0uo1_500_large

Tumblr_lp406nmpg61qgs7zso1_1280_large



35167_la_large

13926_la_large

30179_la_large

Tumblr_lka04xpf0m1qim9cho1_400_large


Tumblr_ljv97fxtv61qgj0a2o1_1280_large


208227_204199362935091_194316813923346_670185_2854291_n_large

cody simpsons profile

Famous as :

Pop/R&B singer, songwriter

Birth Name :

Cody Robert Simpson

Birth Date :

January 11, 1997

Birth Place :

Gold Coast, Queensland, Australia

Claim to fame :

Debut EP "4 U" (2010)


Greyson chance profile

Famous as :

Singer

Birth Name :

Greyson Michael Chance

Birth Date :

August 16, 1997

Birth Place :

Wichita Falls, Texas, USA

Claim to fame :

Cover for the song "Paparazzi" (2010)

justin bieber profile

Famous as :

Singer

Birth Name :

Justin Drew Bieber

Birth Date :

March 01, 1994

Birth Place :

London, Ontario, Canada

Claim to fame :

Single "One Time" (2009)

oke done . byebye~



0 12 sayang kann aku :D:

 

Syafiqah Izzati Template by Ipietoon Blogger Template | Gift Idea